Rukomet, Kvalifikacije za SP

20:00 Bosna i Hercegovina (-2.5) - Švicarska 2 @ 1.92 (21:15) Lost

Navijam za Bosnu i Hercegovinu, rođen sam u njoj i može na prvo izgledati malo čudno što igram protiv nje, ali ja mislim da mi je ovo ustvari i prvi put kada ću protiv nje i tipovati. U kladionici cu preskočiti ovu utakmicu jer pare ne želim da stavljam kontra svoje Bosne i Hercegovine, ali ću ipak da predložim. Danas će biti pakao u dvorani gdje će Bosna i Hercegovina dočekati Švicarce. Kako čitam svugdje, gledam slike, svi su spremni, naoštreni za ovu utakmicu i očekuje se pobjeda Bosne i Hercegovine kako bi ostvarili prvo mjesto u grupi. TAčnije, paše nam pobjeda sa nebitno koliko razlike, da li ona bila sa 1 razlike ili sa 15 isto nam je. Takodjer nam paše i remi odnosno neriješen rezultat. Švicarci su jako mlada ekipa i to smo vidjeli prošlu utakmicu da nemaju iskustva, Nisu mogli izdržati pritisak i već su gubili dosta lopti, iako smo i mi imali dosta greški, međutim Sjajni Burić na golu koji je od 1 do 60 minute branio što je bolje mogao i imao je par sjajnih odbrana. Vodili su Švicarci u prvom poluvremenu i sa 3 razlike ali je Bosna i Hercegovina već do krja poluvrmeena uspjela stići opet do egala, do rezultata 12:12. Iako sa trojicom povrijeđenih, borili su se do kraja i uspjeli pobijediti utakmicu u kojoj Bosni i Hercegovini nisu davali prevelike šanse. Očekujem i ovdje egal meč, da ih trener Švicarske poreda i kaze im pokoju, te da Švicarci barem negdje do kraja uspiju održati egal meč, a nadam se pobjedi Bosne i Hercegovine i ako padnem ovo bit ću sretan u svakom slučaju. Sretno Bosancerosi.
 pankratov | @ 13.01.2018, 14:22:30 | Nema komentara