Nogomet, PERU Liga 1 - Clausura

22:30 Ayacucho FC - Carlos Mannucci Dupla šansa i zbir golova (2.5) 1X/Više Da @ 2.00 (1:0) Lost

U prvoj peruanskoj ligi danas starta prvo kolo. Otvaraju ga ekipe Ayacuchoa i Carlos Mannuccia. U ovoj utakmici dajem prednost domacoj ekipi koja ce vjerujem uzeti barem bod ako ne sva tri. Očekujem naravno i nekoliko golova na ovoj utakmici te sam odabrao okladu 1X i 2.5+ golova. Ove dvije ekipe su odigrale samo jedan meč i taj je bio prava poslastica za prave ljubitelje fudbala. Naime taj meč je zavrsio nevjerovatnih 4:4 iako je ekipa Ayacuchoa bila veliki favorit u tom meču bas kao i u danasnjem. Ekipa Mannuccia je vodila sa 4:2 do 80. minute kada su u posljednjih 10 minuta igrači gostiju postigli dva gola i tako uspjeli izvuci remi u tom meču. Ayacucho je zavrsio proslu sezonu kao sedma ekipa dok je Mannucci bio na 14. mjestu. Domacini su jača ekipa i očekujem da mogu postici barem 2-3 gola na ovom meču i tako izvuci mozda i sva tri boda na startu lige.
 marcelo12 | @ 12.07.2019, 14:00:35 | Nema komentara