Nogomet, Fa Cup

18:30 Arsenal - Chelsea poluvrijeme ili kraj? x @ 1.80 (2:1) Won

Izuzetno važna utakmica na programu je večeras između Arsenala i Chelsea,a u pitanju je naravno finale najstarijeg takmičenja u Engleskoj,Fa Cupa.Svi znamo kolika je važnost ovog kupa,tako da u ovoj utakmici treba očekivati sve od oba tima,u pokušaju da dođu do pobjede.Ali mislim da na početku utakmice ni jedni ni drugi neće krenuti naprijed svim snagama,već će vjerujem odigrati nešto opuštenije prvo poluvrijeme,odnosno ne previše napadački.Mislim da će se više orijentirati na odbranu svog gola,a ne na napade.A moj tip u ovoj utakmici jeste poluvrijeme ili kraj neriješeno.Ukoliko se ipak desi neki gol u prvom poluvremenu,apsolutno ima šanse da nakon 90 minuta imamo neriješen rezultat.U sličnoj formi su i jedni i drugi,tako da ne bi trebali imati nadmoć nekog tima u ovoj utakmici,mislim da će jedan gol odlučiti pobjednika,e sad da li u produžetku ili u regularnom vremenu vidićemo,a možda i nakon penala.Prošla utakmica ova dva tima završila je neriješenim rezultatom,bilo je 2-2,a nadam se da ćemo i večeras imati ili takav slučaj,ili eventualno nakon prvih 45 minuta izjednačen rezultat.
 Kurbanov | @ 01.08.2020, 13:51:01 | Nema komentara