Nogomet, BRAZIL: Brasilero, Serie A

21:00 America MG-Chapecoense 1. poluvrijeme pX @ 1.96 (0:0) Won

Cepoponse je igrao 11 utakmica do sada ,a odigrao je ovako,7/11 puta nerijeseno na poluvremenu,sto je veliki broj nerijesenih sto se ocekuje I danas da odigraju nerijeseno u prvih 45minuta meca. Odbrana ove godine primila je skromno golova,igraju neso cvrsce u odbrani sto je karakteristika ovih timova,a iz toga razloga tesko vidjamo golove na poluvremenu te cesto igraju 0-0,I 1-1. Rakvere ove godine igrala na broj golova 3,00 po mecu,ali ni oni nesto previse ofanzivno neigraju u prvom poluvremenu. Sobzirom da je America MG domacin ocekuje se da oni nesto blizi bizi da pobjede,ali ocekuje po meni da prvo poluvrijem zavrsi nerijeseno mozda cak I mec zavrsi sa 0-0.Jeste da u poslednjim mecevima kada su igrali bilo je nesto manje golova,ali danas ocekujem miran mec malo prilika I malo sansi na obe strane. Odabrao sam danas mec iz Brazilske lige ,znamo da ovi timovi cesto igraju na mali broj golova,tako da inace oni na poluvremenu zavrse nerijseno.Tesko je ocekivati da tako lako u prvom poluvremenu bude golova,ali remi cesto golazi. Sobzirom da America igra jako tvrdo,kod njih tesko kad protivnik lako dolazi do njihovog gola,tako da se nestvaraju neke prevelike sanse da se postigne gol.Ocekuje se jako tvrd mec,tesko ce ovde I jedan tim da povede na poluvremenu. America MG je odigrala do sada 3/11 nerijesenih na poluvremenu.Kod kuce America MG odigrao nerijeseno 2 utakmica nerijseno u prvom poluvremenu od 6 odigranih,a bas iz toga razloga sam se odlucio da odigram da ovde na ostrbu nece upasti mozda cak ni gol u prvih 45mintua meca.Ocekuje nas tezak mec,odbrana od domacin kod kuce je jako dobra,te evo cak 2/6 nerijesenih na poluvremenu.Moguce je da ovaj mec zavrsi cak I bez golova,ipak ovo je nesto slabiji mec.Ocekuje nas miran mec.
 kangas | @ 13.06.2018, 08:09:27 | Nema komentara