Tenis, WTA: Rim, Italija

19:00 Strycova, B. - Pliskova, Kar. Zbir gemova (9.5) u 1. setu V @ 2.10 (0:2) Lost

Iako se očekuje ubjedljiva pobjeda Pliskove, ja ovdje ocekujem da gledamo barem 10 gemova u prvom setu, a to su rezultati 6:4 4:6 7:5 5:7 7:6 6:7 i po meni su ti rezultati sasvim izgledni za šesnaestinu finala izmedju Strycove i Pliskove. Pliskova nije bas u formi na zadnja tri turnira gdje je upisala 4 poraza i jednu pobjedu od 2:0 protiv Kalinine. Osim toga gubila je od Swiatek, Petkovic, Kudermetove i Garcie gdje je uzela ukupno samo jedan set. Pliskova i Strycova su se dva puta sastajale ove godine na zemlji gdje je pliskova dva puta slavila bez izgubljenog seta, s tim da smo jednom vidjeli osam gemova u prvom setu, a jednom smo vidjeli 7:5 za Pliskovu. ovdje ocekujem over, barem u prvom setu.
 marjan | @ 16.09.2020, 13:20:42 | Nema komentara