Košarka, FRANCUSKA: Pro A

20:30 Le Mans - Pau Orthez Zbir koševa (38.5) u 1. četvrtini M @ 2.08 (17:26) Lost

U Francuskoj LNB ligi u košarci se večera ssataju šestopalsirana ekipa Le Mans i petoplasirana ekipa Pau-Orthez. Koeficiejnt na pobjedu Le Mansa mi je premalen da bih to predlozio jer mi nije toliko sigurno, ali mislim da under u prvoj četvrtini ima solidan value. U prva tri kola lige obje ekipe su upisali po dvije pobjede i jedan poraz. Le Mans je kod kuce bi o bolji od Levalloisa i Nanterrea, a onda je u gostima porazen od Monaca. S druge strane, pau-orthez je u prvom kolu kod kuce izgubio od Bourga sa 8 poena razlike, a onda je porazio Choleta i Chalons-Reimsa. Ove dvije ekipe su se sastale ove godine jednom gdje smo vidjeli utakmicu na 166 poena. U prvoj četvrtini smo vidjeli ukupno 42 poena gdje su obje ekipe imale prilicno solidan postotak šuta pa mislim da bismo mogli gledati nešto tvrđu utakmciu danas sa akcentom na odbranu.
 libertas | @ 16.10.2021, 15:47:08 | Nema komentara