Nogomet, MEĐUNARODNE - KLUBOVI: Liga prvaka (M), Kvalifikacije

19:00 Ferencvaros - Dinamo Z. duel poluvremena 2 @ 2.10 (2:1) Lost

U polufinalu kvalifikacija Ferencvaros na svo mterenu igra protiv Dinama iz Zagreba. Dinamo iz Zagreba po meni obozava ove kvlaifikacije, i u njima igraju odlicno. jedva su parirali Cluju u zadnjoj utakmici gdje su imali igrača manje od 51 minute, pa je Cluj dosao do izjedjacenja od 1:1, potom je u 78 minuti Dinamo poveo, gdje je u 93 Cluj dao za izjednacenje. Nije se Dinamo dao i prosli su na penale. DInamo je o udolicnoj formi, takodjer su u takmicarskoj formi, dobili su hajduk u proslom kolu sa 1:2 u gostima, a utakmicu prije toga i osijek sa 4:1 kod kuce. Ferencvaros je prosao DJurgarden i Celtic, dvjema pobjedama sa 2:0 i 2:1, ovdje ne ocekujem golove u prvom poluvremenu i stoga moj tip je da cemo vise golova gledati u drugom poluvremenu.
 marjan | @ 16.09.2020, 13:20:42 | Nema komentara